Pilisi Labdarúgó Klub

A Pilisi Labdarúgó Klub hivatalos honlapja

Get Adobe Flash player

Üdvözöljuk a Pilisi Labdarúgó Klub honlapján!

A Klub legfontosabb eseményei első kézből!

Október 20. szombat

10:00 Abonyi KID FC – Pilisi LK (U19 bajnoki, Abony)
18:00 Mogyoród FC – Pilisi LK II (Megye III.o. bajnoki, Mogyoród)

Október 21. vasárnap

10:00 Pilisi LK – Bolha-FTSE-Tárnok (U16,  Pilis)
14:00 Pilisi LK-Legenda Sport – Dabas-Gyón FC (Megye I.o. bajnoki,  Pilis)

Megye I.o. – 9. forduló

Gödöllői SK – Pilisi LK-Legenda Sport

2-0 (0-0)


Megye III.o. – 9. forduló

Pilisi LK II – Albertirsa SE

3-2 (0-1)

Góllövők:
Varga Dániel, Lasán Bálint (2)

Október 13. szombat

15:00 Pilisi LK II – Albertirsa SE (Megye III.o. bajnoki, Pilis)

Október 14. vasárnap

15:00 Gödöllői SK – Pilisi LK-Legenda Sport (Megye I.o. bajnoki,  Gödöllő)

Megye I.o. – 8. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Viadukt SE-Biatorbágy

0-0 (0-0)


Megye III.o. – 8. forduló

Galgahévíz SK – Pilisi LK II

0-3 (0-3)

Góllövők:
Kacsics Balázs, Csipes János Zoltán, Duchaj Vince Károly


U19 bajnokság – 5. forduló

Pilisi LK – Törteli KSK

7-0 (3-0)

Góllövők:
Dombai Dávid, Pintér Levente (4), Magyar Kristóf Zoltán, Szerencsés Erik


U16 bajnokság – 6. forduló

Nagykáta SE – Pilisi LK

5-2 (1-2)

Góllövők:
Berinszki János, Szegedi Máté Roland

Október 6. szombat

10:00 Pilisi LK – Törteli KSK (U19 bajnoki, Pilis)
12:30 Nagykáta SE – Pilis LK (U16 bajnoki, Nagykáta)

Október 7. vasárnap

15:00 Pilisi LK-Legenda Sport – Viadukt SE-Biatorbágy (Megye I.o. bajnoki,  Pilis)
15:00 Galgahévíz SK – Pilisi LK II. (Megye III.o. bajnoki, Galgahévíz)

Megye I.o. – 7. forduló

Nagykáta SE – Pilisi LK-Legenda Sport

3-1 (2-0)

Góllövő:
Zsolnai Róbert


Megye III.o. – 7. forduló

Pilisi LK II – Nagykőrösi Kinizsi FC II.

1-1 (1-0)

Góllövők:
Juhász Károly


U19 bajnokság – 4. forduló

Tápiószele SE – Pilisi LK

2-2 (1-2)

Góllövők:
Szabó Dávid, Dombai Dávid

Szeptember 29. szombat

16:00 Nagykáta SE – Pilisi LK-Legenda Sport (Megye I.o. bajnoki, Nagykáta)
16:00 Pilis LK II – Nagykőrösi Kinizsi FC II. (Megye III.o. bajnoki, Pilis)

Szeptember 30. vasárnap

10:00 Tápiószele SE – Pilisi LK (U19 bajnoki, Tápiószele)

Megye I.o. – 6. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Tököl VSE

0-0 (0-0)


Megye III.o. – 6. forduló

Ceglédberceli KSE – Pilisi LK II

0-10 (0-2)

Góllövők:
Varga Dániel, Czopkó Zsolt Sándor, Csipes János Zoltán (2), Kacsics Balázs (2), Lasán Bálint (2), Kotyinszki György, Gila Zoltán


U19 bajnokság – 3. forduló

Pilisi LK – Maglódi TC

6-1 (4-1)

Góllövők:
Szabó Dávid (2), Varró Adrián László, Menich Zakariás, Pintér Zoltán, Dombai Dávid


U16 bajnokság – 4. forduló

Pilisi LK – Tápióság KSK

2-2 (1-2)

Góllövők:
Szabó Milán Szabolcs, Rudolf Attila

Szeptember 22. szombat

10:00 Pilisi LK. – Tápióság KSK (U16 bajnoki, Pilis)
16:00 Ceglédberceli KSE – Pilisi LK. II. (Megye III.o. bajnoki, Ceglédberceli Sportpálya)

Szeptember 23. vasárnap

10:00 Maglódi TC – Pilisi LK. (U19 bajnoki, Pilis)
16:00 Pilisi LK-Legenda Sport – Tököl VSE (Megye I.o. bajnoki, Pilis)

Megye I.o. – 5. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Nagykőrösi Kinizsi FC

3-1 (2-1)

Góllövők:
Tóth Ádám, Zsolnai Róbert (2)


Megye III.o. – 5. forduló

Úri KSK – Pilisi LK II

4-2 (1-1)

Góllövők:
Kacsics Balázs, Lasán Bálint


U19 bajnokság – 2. forduló

Nagykőrösi Kinizsi FC – Pilisi LK

3-1 (1-0)

Góllövő:
Varró Ádám László


U16 bajnokság – 2. forduló

Sülysápi Gyerekfoci – Pilisi LK

2-0 (1-0)

 

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
9. forduló tabella M.I.
9. forduló tabella M.III.

Támogatóink:

Fehér Duna Plusz Kft.

Félix Falatozó

Jenci-féle húsboltok

Pilisi Sütő Kft.

Pilisi Városüzemeltető Kft.

Platán Festékáruház

Sport Söröző

Unyi Tüzép

Zúber és Zúber Kft.

Zs-Petrol Kft.

Szurkolói tagságunk