Pilisi Labdarúgó Klub

A Pilisi Labdarúgó Klub hivatalos honlapja

Get Adobe Flash player

Üdvözöljuk a Pilisi Labdarúgó Klub honlapján!

A Klub legfontosabb eseményei első kézből!

101 tábla csokit gyűjtött és adott át a Pilisi Meserét Óvodának a Pilisi LK U16-os csapata, mely kezdeményezéshez a Albertirsai SE Öregfiúk Labdarúgó csapata is hozzájárult.

Gratulálunk a kezdeményezéshez és a szuper csapathoz.Csak így tovább!

Mert adni jó!

Megye I.o. – 15. forduló

Felsőpakony KSE – Pilisi LK-Legenda Sport

2-5 (0-3)

Góllövők:
Rása Gergp, Zsolnai Róbert (3), Kovács Zoltán


Megye III.o. – 15. forduló

Pilisi LK II – Sülysápi SE

1-2 (0-2)

Góllövő:
Dombai Dávid


U19 – 11. forduló

Üllő SE – Pilisi LK II

1-3 (1-2)

Góllövők:
Pintér Zoltán, Szabó Dávid (2)


U16 – 12. forduló

Úri KSK – Pilisi LK II

1-9 (0-5)

Góllövők:
Szabó Milán Szabolcs (3), Jenei Balázs (4), Ambrus Krisztián Adrián, Zegedi Máté Roland

 

November 24. szombat

 10:00 Üllő SE – Pilisi LK (U19 bajnoki, Üllő)
 13:00 Felsőpakony KSE – Pilisi LK-Legenda Sport (Megye I.o. bajnoki, Felsőpakony)
 13:00 Pilisi LK II – Sülysápi SE(Megye III.o. bajnoki, Pilis)

November 25. vasárnap

10:00 Úri KSK – Pilisi LK (U16 bajnoki, Úri)

Megye I.o. – 14. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Szentendre VSE

2-1 (1-0)

Góllövők:
Nyárasdi Zsombor, Zsolnai Róbert


Megye III.o. – 14. forduló

Dány KSK – Pilisi LK II

1-3 (1-1)

Góllövők:
Kacsics Balázs, Lasán Bálint (2)


U19 – 10. forduló

Pilisi LK II – UFC Gyömrő

0-0 (0-0)

November 17. szombat

 13:00 Dány KSK – Pilisi LK II. (Megye III.o. bajnoki, Dány)

November 18. vasárnap

10:00 Pilisi LK U19 – UFC Gyömrő (U19 bajnoki, Pilis)
13:00 Pilisi LK-Legenda Sport – Szentendre VSE (Megye I.o. bajnoki, Pilis)

Megye I.o. – 13. forduló

Fémalk-Dunavarsány – Pilisi LK-Legenda Sport

1-3 (0-2)

Góllövők:
Kovács Zoltán, Zsolnai Róbert (2)


Megye III.o. – 13. forduló

Pilisi LK II – Gödöllői EAC-SZIE

7-0 (4-0)

Góllövők:
Lasán Bálint (2), Dombai Dávid, Varga Dániel, Kotyinszki György, Duchaj Vince Károly, Nagy Szabolcs

November 10. szombat

 10:00 Bozsik torna Pilis U11-U13

November 11. vasárnap

10:00 Pilisi LK II. – Gödöllői EAC-SZIE (Megye III.o. bajnoki, Pilisi)
13:30 Fémalk-Dunavarsány – Pilisi LK-Legenda Sport (Megye I.o. bajnoki, Dunavarsány)

Megye I.o. – 12. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Duna-Tisza Aszfalt-Törtel

3-2 (3-2)

Góllövők:
Sárán Tamás, Nyárasdi Zsombor, Zsolnai Róbert


Megye III.o. – 12. forduló

Tápiószőlős KSE – Pilisi LK II

5-1 (1-0)

Góllövők:
Kacsics Balázs


U19 bajnoki – 9. forduló

Pilisi LK – Ceglédberceli KSE

10-3 (8-1)

Góllövők:
Miklós Dominik László (3), Dombai Dávid (2), Szabó Dávid (2), Pintér Simon, Lőrinczy László, Jankovics István Péter


U16  bajnoki – 10. forduló

Pereg SE – Pilisi LK

5-2 (1-2)

Góllövők:
Jenei Balázs, Szabó Milán Szabolcs

November 3. szombat

 10:00 Pilisi LK – Ceglédberceli KSE (U19 bajnoki, Pilis)
10:00 Pereg SE – Pilisi LK (U16 bajnoki, Pereg)

November 4. vasárnap

13:30 Pilisi LK-Legenda Sport – Duna-Tisza Aszfalt-Törtel (Megye I.o. bajnoki, Pilis)
13:30 Tápiószőlős KSE – Pilisi LK II.  (Megye III.o. bajnoki, Tápiószőlős)

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
15. forduló tabella M.I.
15. forduló tabella M.III.

Támogatóink:

Fehér Duna Plusz Kft.

Félix Falatozó

Jenci-féle húsboltok

Pilisi Sütő Kft.

Pilisi Városüzemeltető Kft.

Platán Festékáruház

Sport Söröző

Unyi Tüzép

Zúber és Zúber Kft.

Zs-Petrol Kft.

Szurkolói tagságunk