A Pilisi Labdarúgó Klub hivatalos honlapja
Get Adobe Flash player

Üdvözöljuk a Pilisi Labdarúgó Klub honlapján!

A Klub legfontosabb eseményei első kézből!

Monthly Archives: május 2018

Június 1. péntek

13:00 Intézményi fesztivál

Június 2. szombat

10:00 Jászkarajenői SC – Pilisi LK (U16 bajnoki, Jászkarajenő)
16:00 Dunaújváros PASA – Pilisi LK (NŐI bajnoki, Dunaújváros) ELMARAD
17:00 Úri KSK – Pilisi LK II. (Megye II.o. bajnoki, Úri)

Június 3. vasárnap

10:00 Pilisi LK – KID FC-Abony (U19 bajnoki, Pilis)
17:00 Pilisi LK-Legenda – Szentendre VSE (Megye I.o. bajnoki, Pilis)

Május 26-án a városi gyermeknap délelőtti programjaként a klub nagyszabású utánpótlástornát rendezett a sporttelepen. A Gyermeknapi Kupán az U8 és az U9 korosztályok szerepeltek, 4 pályán 16 csapat vett részt a rendezvényen! 2 csapattal: Cegléd, Monor, Dabas, Üllő, Újlengyel, Pilis; 1 csapattal pedig a Nagykáta, Gyömrő, Albertirsa és a Pestszentimre fiataljait láttuk vendégül.

Összesen 40! mérkőzést láthatott a szépszámú nézősereg.

Az U9 korosztály végeredménye:
1. MONOR SE
2. CEGLÉDI VSE
3. GYÖMRŐ UFC.

Ebben a korosztályban a hazai gárda 1 győzelemmel és 4 vereséggel a 8.helyen végzett.

Az U8 korosztály végeredménye:
1. CEGLÉDI VSE
2. PSSTSZENTIMREI SK
3. FC DABAS SE.

Itt a Pilisi LK fiataljai 1 győzelem 2 döntetlen és 2 vereséggel a 6.helyen zárták a tornát.

Minden csapatból az edző kiválaszthatta a tornán legjobb teljesítményt nyújtó játékosát, Pilisből az elismerést Sütő Márton és Kerek Boldizsár kapták. A torna jól szolgálta a utánpótlás labdarúgást, sok boldog, önfeledt gyermeket láthattunk egy-egy győzelem, gólöröm után.

Jövőre szeretnénk újra megrendezni a tornát és mint ahogy az augusztusi U11 és U13-as tornáknak úgy ennek is hagyományt szeretnénk teremteni.

Kerepeszki Zoltán, Utánpótlás edző.

Megye I.o. – 29. forduló

FC Dabas II. – Pilisi LK-Legenda Sport

4-1 (1-1)

Góllövő:
Szemán Lajos


Megye II.o. – 28. forduló

Pilisi LK II. – Iklad KFC

2-3 (1-3)

Góllövők:
Lasán Bálint, Kacsics Balázs


U19-es bajnokság – 21. forduló

Dánszentmiklós KSK – Pilisi LK

0-9 (0-4)

Góllövők:
Kőhidi Kristóf Mihály, Jeremiás Roland Dávid, Dombai Dávid (2), Magyar Kristóf Zoltán (2), Miklós Dominik László (2), Szerencsés Erik


Női 3/4 pályás bajnokság  – 16. forduló

Pilisi LK – UFC Gyömrő
2-9 (0-6)

Góllövők:
Molnár Lili (2)

Május 26. szombat

8:00 Pilis UP torna U8-U9
17:00 FC Dabas II. – Pilisi LK-Legenda (Megye I.o. bajnoki, Dabas)

Május 27. vasárnap

9:00 Bozsik Torna Monor
10:00 Dánszentmiklós KSK – Pilisi LK (U19 bajnoki, Dánszentmiklós)
15:00 Pilisi LK NŐI – UFC Gyömrő (NŐI bajnoki, Pilis)
17:00 Pilisi LK II. – Iklad KFC (Megye II.o. bajnoki, Pilis)

Megye I.o. – 28. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Nagykőrösi Kinizsi FC

0-0 (0-0)

Kezdő Csapat:
Bozsik Bence, Csikós Ferenc, Kurucz Gergő, Szemán Lajos, Páles Tamás, Üres-Farkas Barnabás, Gaszner Roland Tamás, Deák Sándor, Kicska Tamás, Tímár Gergő, Egervári Gábor

Cserék:
Varga Dániel, Kovács Zoltán, Bekker Zoltán

Vezetőedző:
Halgas Tibor

Stábtagok:
Kicska László Tamás – technikai vezető


Megye II.o. – 27. forduló

Péteri KSK – Pilisi LK II.

3-1 (2-1)

Góllövő:
Kinder László


U19-es bajnokság – 20. forduló

Pilisi LK – Örkény SE

13-1 (3-0)

Góllövők:
Miklós Dominik László (5), Magyar Kristóf Zoltán (3), Dombai Dávid (2), Kőhidi Kristóf Mihály, Duchaj Vince Károly, Pintér Zoltán


U16-os bajnokság – 19. forduló

Tápiószőlős KSE – Pilisi LK 

Elmaradt

Május 19. szombat

11:00 Pilisi LK – Örkény SE (U19 bajnoki, Pilisi)
14:00 Tápiószőlős KSE – Pilisi LK (U16 bajnoki, Tápiószőlős)
14:00 Péteri KSK – Pilisi LK II. (Megye II.o. bajnoki, Péteri)

Május 20. vasárnap

9:00 Bozsik Fesztivál Monor
17:00 Pilisi LK-Legenda – Nagykőrösi Kinizsi FC (Megye I.o. bajnoki, Pilis)

Megye I.o. – 27. forduló

Tököl VSK – Pilisi LK-Legenda Sport

0-0 (0-0)

Kezdő Csapat:
Bozsik Bence, Egervári Gábor, Deák Sándor, Kicska Tamás, Üres-Farkas Barnabás, Tímár Gergő
Szemán Lajos, Gaszner Roland Tamás, Páles Tamás, Kurucz Gergő

Cserék:
Bekker Zoltán, Halgas Tibor

Vezetőedző:
Halgas Tibor

Stábtagok:
Gyöngyösi Károly – technikai vezető
Kicska László Tamás – technikai vezető


U19-es bajnokság – 19. forduló

Újhartyán VSE – Pilisi LK

0-5 (0-3)

Góllövők:
Gila Zoltán, Miklós Dominik László, Dombai Dávid (3)


U16-os bajnokság – 19. forduló

Pilisi LK – Tápiószecső FC

11-2 (9-2)

Góllövők:
Magyar Kristóf Zoltán (6), Osvalda Gábor Krisztián (2), Berinszki János, Szegedi Máté Roland, Benedek Bence


NŐI 3/4 pályás bajnokság – 19. forduló

Ócsa VSE – Pilisi LK

6-0 (3-0)

Május 12. szombat

13:30 Újhartyán VSE – Pilisi LK  (U19 bajnoki, Újhartyán)
16:30 Tököl VSE – Pilisi LK-Legenda (Megye I.o. bajnoki, Tököl)

Május 13. vasárnap

10:00 Ócsa VSE – Pilisi LK NŐI (NŐI,  Ócsa)
13:00 Bozsik Torna Monor U11-U13
14:30 Pilisi LK – Tápiószecső FC (U16 bajnoki, Pilis)
16:30 Pilisi LK II. – Isaszegi SE FC (Megye II.o. bajnok, Pilis)

Megye I.o. – 26. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport –  Sülysápi SE

4-0 (2-0)

Góllövők:
Szemán Lajos, Kovács Zoltán, Tímár Gergő, (Ill Gergely)


Megye II.o. – 25. forduló

Hévízgyörki SC – Pilisi LK II.

8-3 (2-1)

Góllövők:
Csáki Norbert, Lasán Bálint, Kacsics Balázs


U19-es bajnokság – 18. forduló

Pilisi LK – Dabas-Gyón FC

7-0 (2-0)

Góllövők:
Szerencsés Erik (3) Miklós Dominik László, Kőhidi Kristóf Mihály, Magyar Kristóf Zoltán, Lőrinczy László


U16-os bajnokság – 18. forduló

Sülysápi Gyerekfoci SE – Pilisi LK

14-2 (8-1)

Góllövők:
Lőrinczy László, Burcea József Krisztián

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
30. forduló tabella M.I.
29. forduló tabella M.II.
Támogatóink:
Fehér Duna Plusz Kft.
Félix Falatozó
Jenci-féle húsboltok
Pilisi Sütő Kft.
Platán Festékáruház
Sport Söröző
Unyi Tüzép
Zúber és Zúber Kft.
Zs-Petrol Kft.
Szurkolói tagságunk