A Pilisi Labdarúgó Klub hivatalos honlapja
Get Adobe Flash player

Üdvözöljuk a Pilisi Labdarúgó Klub honlapján!

A Klub legfontosabb eseményei első kézből!

Monthly Archives: augusztus 2018

Szeptember 1. szombat

  9:00 Utánpótlás Torna U11 (Pilis)
   Résztvevő csapatok: Cegléd, Monor, Tiszakécske, Dabas, Gyömrő, Üllő, Újlengyel, Pilis
16:30 Tápióság KSK – Pilisi LK. II  (Megye III.o. bajnoki, Tápiósági Sportpálya)

Szeptember 2. vasárnap

16:30 Pilisi LK-Legenda Sport – Tápiószecső FC (Megye I.o. bajnoki, Pilis)

Megye I.o. – 2. forduló

Maglódi TC – Pilisi LK-Legenda Sport

2-2 (0-0)

Góllövők:
Zsolnai Róbert, Nyárasdi Zsombor

Augusztus 25. szombat

17:00 Maglódi TC – Pilisi L K-Legenda Sport (Megye I.o. bajnoki, Meglód)

Megye I.o. – 1. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Százhalombattai LK

3-1 (1-0)

Góllövők:
Zsolnai Róbert, Csikós Ferenc, Nagy Gergely


Megye II.o. – 1. forduló

UFC Gyömrő II. – Pilisi LK II.

1-0 (0-0)

Augusztus 18. szombat

17:00  Pilisi LK-Legenda Sport – Százhalombattai LK (Megye I.o. bajnoki, Pilis)

Augusztus 19. vasárnap

17:00  Pilisi LK II. – UFC Gyömrő II. (Megye III.o. bajnoki, Gyömrő)

Pilisi LK
Átigazolási mozgás 2018 nyár

Érkező játékosok

sz. Név Honnan Csapat
1 Horváth Bence FTC U-19
2 Dénesi Lészló FTC U-19
3 Nagy gergely Eger majd Maklár Megye I
4 Nyárásdi Zsombor Pécs NB III
5 Rása Gergő Balassagyarmat NB III
6 Kelemen Tamás Monor U-19
7 Tóth Ádám Monor NB-III
8 Fábián Dániel Monor NB-III
9 Kiss Balázs Airnergy FC U-19
10 Várható még 1 rutinos csatár    

Távozó játékosok

sz. Név Hova Melyik csapatból
1 Szemán Lajos Taksony SE Pilisi LK 1. cs.
2 Bán Zsolt NK Kinizsi FC Pilisi LK 1. cs.
3 Gregus Ferenc Vasadi RSC Pilisi LK 2. cs.
4 Tímár Gergő USV PALTING (Ausztria) Pilisi LK 1. cs.
5 Üres-Farkas Barnabás USV PALTING (Ausztria) Pilisi LK 1. cs.
6 Bárárnyos Zsolt   Pilisi LK 1. cs.
7 Kurucz Gergő BEFEJEZTE Pilisi LK 1. cs.
8 Páli Krisztián   Pilisi LK 1. cs.
9 Sárai Zoltán   Pilisi LK 1. cs.
10 Csák Zoltán Máté   Pilisi LK 1. cs.
11 Dargó Balázs   Pilisi LK 1. cs.
12 Osvalda Róbert   Pilisi LK 2. cs.
EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
15. forduló tabella M.I.
15. forduló tabella M.III.
Támogatóink:
Fehér Duna Plusz Kft.
Félix Falatozó
Jenci-féle húsboltok
Pilisi Sütő Kft.
Pilisi Városüzemeltető Kft.
Platán Festékáruház
Sport Söröző
Unyi Tüzép
Zúber és Zúber Kft.
Zs-Petrol Kft.
Szurkolói tagságunk