A Pilisi Labdarúgó Klub hivatalos honlapja
Get Adobe Flash player

Üdvözöljuk a Pilisi Labdarúgó Klub honlapján!

A Klub legfontosabb eseményei első kézből!

Monthly Archives: október 2018

November 3. szombat

 10:00 Pilisi LK – Ceglédberceli KSE (U19 bajnoki, Pilis)
10:00 Pereg SE – Pilisi LK (U16 bajnoki, Pereg)

November 4. vasárnap

13:30 Pilisi LK-Legenda Sport – Duna-Tisza Aszfalt-Törtel (Megye I.o. bajnoki, Pilis)
13:30 Tápiószőlős KSE – Pilisi LK II.  (Megye III.o. bajnoki, Tápiószőlős)

Megye I.o. – 11. forduló

VS Dunakeszi – Pilisi LK-Legenda Sport

2-0 (1-0)


Megye III.o. – 11. forduló

Pilisi LK II – Szentmártonkátai SE

5-4 (3-2)

Góllövők:
Kotyinszki György, Varga Dániel (2), Lasán Bálint (2) 


U19 bajnoki – 7. forduló

Pilisi LK – Péteri KSK

12-0 (11-0)

Góllövők:
Dombai Dávid (4), Szabó Dávid (5), Miklós Dominik László (2), Duchaj Vince Károly


U16  bajnoki – 8. forduló

Abonyi KID FC – Pilisi LK

4-2 (1-1)

Góllövők:
Jenei Balázs, Berinszki János

Október 27. szombat

 10:00 Abonyi KID FC – Pilisi LK (U16 bajnoki, Dunakeszi )
13:30 VS Dunakeszi – Pilisi LK-Legenda Sport (Megye I.o. bajnoki, Dunakeszi )
13:30 Pilisi LK II – Szentmártonkátai SE (Megye III.o. bajnoki, Pilis)

Október 28. vasárnap

9:00 Bozsik Torna U7-U9 – Monor 
10:00 Pilisi LK – Péteri KSK (U19 bajnoki,  Pilis)

Szeptember első hetében az iskolakezdés mellett elindultak az U7, U9, U11 és U13 korosztályok edzései is.

A 4 korosztályban közel 80 gyermek jár edzésekre heti 2-3 alkalommal! Emellett a monori alközpont U7-U9 fesztiváljain és U11-U13 tornáin veszünk részt (a részletes őszi program a képes beszámolóban látható). Október 17-én Bozsik intézményi fesztivált rendeztünk a sportpályán, a pilisi ovisok, iskolások mellett újlengyeli és dánszentmiklósi gyermekeket láttunk vendégül.

Október 22-én hétfőn az U9-es csapatunk Nagykátán fog szerepelni a Forradalom kupán, az eredményekről majd beszámolunk!

Novemberben megkezdődnek a tornatermi edzések, a pilisi iskolák mellett az U11 és az U13 csapataink a nyáregyházi iskolában fognak felkészülni a téli teremfoci szezonra.

A téli programok most vannak kialakulóban, erről is később tájékoztatjuk szurkolóinkat. Addig is fogadják szeretettel az őszi eseményekről készült képeinket!

Kerepeszki Zoltán – Utánpótlás vezető

Olvasd tovább

Megye I.o. – 10. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Dabas-Gyón FC

0-2 (0-0)


Megye III.o. – 9. forduló

Mogyoród FC – Pilisi LK II

2-1 (0-1)

Góllövő:
Varga Dániel


U19 bajnoki – 6. forduló

Abonyi KID FC – Pilisi LK

2-0 (0-0)


U16  bajnoki – 7. forduló

Pilisi LK – Bolha-FTSE-Tárnok

0-7 (0-2)

Október 20. szombat

10:00 Abonyi KID FC – Pilisi LK (U19 bajnoki, Abony)
18:00 Mogyoród FC – Pilisi LK II (Megye III.o. bajnoki, Mogyoród)

Október 21. vasárnap

10:00 Pilisi LK – Bolha-FTSE-Tárnok (U16,  Pilis)
14:00 Pilisi LK-Legenda Sport – Dabas-Gyón FC (Megye I.o. bajnoki,  Pilis)

Megye I.o. – 9. forduló

Gödöllői SK – Pilisi LK-Legenda Sport

2-0 (0-0)


Megye III.o. – 9. forduló

Pilisi LK II – Albertirsa SE

3-2 (0-1)

Góllövők:
Varga Dániel, Lasán Bálint (2)

Október 13. szombat

15:00 Pilisi LK II – Albertirsa SE (Megye III.o. bajnoki, Pilis)

Október 14. vasárnap

15:00 Gödöllői SK – Pilisi LK-Legenda Sport (Megye I.o. bajnoki,  Gödöllő)

Megye I.o. – 8. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Viadukt SE-Biatorbágy

0-0 (0-0)


Megye III.o. – 8. forduló

Galgahévíz SK – Pilisi LK II

0-3 (0-3)

Góllövők:
Kacsics Balázs, Csipes János Zoltán, Duchaj Vince Károly


U19 bajnokság – 5. forduló

Pilisi LK – Törteli KSK

7-0 (3-0)

Góllövők:
Dombai Dávid, Pintér Levente (4), Magyar Kristóf Zoltán, Szerencsés Erik


U16 bajnokság – 6. forduló

Nagykáta SE – Pilisi LK

5-2 (1-2)

Góllövők:
Berinszki János, Szegedi Máté Roland

Október 6. szombat

10:00 Pilisi LK – Törteli KSK (U19 bajnoki, Pilis)
12:30 Nagykáta SE – Pilis LK (U16 bajnoki, Nagykáta)

Október 7. vasárnap

15:00 Pilisi LK-Legenda Sport – Viadukt SE-Biatorbágy (Megye I.o. bajnoki,  Pilis)
15:00 Galgahévíz SK – Pilisi LK II. (Megye III.o. bajnoki, Galgahévíz)

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
13. forduló tabella M.I.
13. forduló tabella M.III.
Támogatóink:
Fehér Duna Plusz Kft.
Félix Falatozó
Jenci-féle húsboltok
Pilisi Sütő Kft.
Pilisi Városüzemeltető Kft.
Platán Festékáruház
Sport Söröző
Unyi Tüzép
Zúber és Zúber Kft.
Zs-Petrol Kft.
Szurkolói tagságunk