A Pilisi Labdarúgó Klub hivatalos honlapja
Get Adobe Flash player

Üdvözöljuk a Pilisi Labdarúgó Klub honlapján!

A Klub legfontosabb eseményei első kézből!

Felnőtt (M. III. o.) eredmények

Megye I.o. – 13. forduló

Fémalk-Dunavarsány – Pilisi LK-Legenda Sport

1-3 (0-2)

Góllövők:
Kovács Zoltán, Zsolnai Róbert (2)


Megye III.o. – 13. forduló

Pilisi LK II – Gödöllői EAC-SZIE

7-0 (4-0)

Góllövők:
Lasán Bálint (2), Dombai Dávid, Varga Dániel, Kotyinszki György, Duchaj Vince Károly, Nagy Szabolcs

Megye I.o. – 12. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Duna-Tisza Aszfalt-Törtel

3-2 (3-2)

Góllövők:
Sárán Tamás, Nyárasdi Zsombor, Zsolnai Róbert


Megye III.o. – 12. forduló

Tápiószőlős KSE – Pilisi LK II

5-1 (1-0)

Góllövők:
Kacsics Balázs


U19 bajnoki – 9. forduló

Pilisi LK – Ceglédberceli KSE

10-3 (8-1)

Góllövők:
Miklós Dominik László (3), Dombai Dávid (2), Szabó Dávid (2), Pintér Simon, Lőrinczy László, Jankovics István Péter


U16  bajnoki – 10. forduló

Pereg SE – Pilisi LK

5-2 (1-2)

Góllövők:
Jenei Balázs, Szabó Milán Szabolcs

Megye I.o. – 11. forduló

VS Dunakeszi – Pilisi LK-Legenda Sport

2-0 (1-0)


Megye III.o. – 11. forduló

Pilisi LK II – Szentmártonkátai SE

5-4 (3-2)

Góllövők:
Kotyinszki György, Varga Dániel (2), Lasán Bálint (2) 


U19 bajnoki – 7. forduló

Pilisi LK – Péteri KSK

12-0 (11-0)

Góllövők:
Dombai Dávid (4), Szabó Dávid (5), Miklós Dominik László (2), Duchaj Vince Károly


U16  bajnoki – 8. forduló

Abonyi KID FC – Pilisi LK

4-2 (1-1)

Góllövők:
Jenei Balázs, Berinszki János

Szeptember 22. szombat

10:00 Pilisi LK. – Tápióság KSK (U16 bajnoki, Pilis)
16:00 Ceglédberceli KSE – Pilisi LK. II. (Megye III.o. bajnoki, Ceglédberceli Sportpálya)

Szeptember 23. vasárnap

10:00 Maglódi TC – Pilisi LK. (U19 bajnoki, Pilis)
16:00 Pilisi LK-Legenda Sport – Tököl VSE (Megye I.o. bajnoki, Pilis)

Április 7. szombat

9:00 Bozsik Torna Pilis (U11-U13, Pilis)

Április 8. vasárnap

12:30 Tápiószele SE – Pilisi LK (U19 bajnoki, Tápiószele)
13:30 Pilisi LK – Kóka KSK (U16 bajnoki, Pilis)
15:30 Pilisi LK-Legenda – Nagykáta SE (Megye.I.o. bajnoki, Pilis)
15:30 Bagi TC ’96 – Pilisi LK II. (Megye.II.o. bajnoki, Bagi)

Megye I.o. – 10. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Szigetszentmiklós

3-0 (1-0)

Góllövők:
Szemán Lajos, Szluka János, Kicska Tamás

Kezdő Csapat:
Bozsik Bence, Barcsai Richárd, Kicska Tamás, Csikós Ferenc, Sáran Tamás, Tímár Gergő, Szemán Lajos, Sárai Zoltán, Üres-Farkas Barnabás, Bán Zsolt, Kurucz Gergő

Cserék:
Bekker Zoltán, Egervári Gábor, Kőhidi Kristóf Mihály, Szluka János, Deák Sándor, Kovács Zoltán

Vezetőedző:
Halgas Tibor

Stábtagok:
Kicska László Tamás – technikai vezető


Megye II.o. – 9. forduló

Monori SE II. – Pilisi LK II.

2-0 (1-0)


U19-es bajnokság – 6. forduló

Pilisi LK – Albertirsa SE

2-3 (1-1)

Góllövő:
Gila Zoltán (2)


U16-os bajnokság – 6. forduló

Tápióság KSK – Pilisi LK

4-0 (1-0)


Női 3/4 pályás bajnokság – 5. forduló

Baracs SE – Pilisi LK

19-0 (9-0)

Március 18. szombat

10:00 Pilisi LK – Tápiószecső FC (U19 bajnoki, Pilis) ELMARAD

Március 19. vasárnap

13:00 Pilisi LK – Örkény SE (U16 bajnoki, Pilis)
15:00 Viadukt SE-Biatorbágy – Pilisi LK-Legenda (megye I. o. bajnoki, Biatorbágy)
15:00 Pilisi LK – Kid FC-Abony (megye III. o. bajnoki, Abony)

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
15. forduló tabella M.I.
15. forduló tabella M.III.
Támogatóink:
Fehér Duna Plusz Kft.
Félix Falatozó
Jenci-féle húsboltok
Pilisi Sütő Kft.
Pilisi Városüzemeltető Kft.
Platán Festékáruház
Sport Söröző
Unyi Tüzép
Zúber és Zúber Kft.
Zs-Petrol Kft.
Szurkolói tagságunk