A Pilisi Labdarúgó Klub hivatalos honlapja
Get Adobe Flash player

Üdvözöljuk a Pilisi Labdarúgó Klub honlapján!

A Klub legfontosabb eseményei első kézből!

U-16 eredmények

Szeptember 22. szombat

10:00 Pilisi LK. – Tápióság KSK (U16 bajnoki, Pilis)
16:00 Ceglédberceli KSE – Pilisi LK. II. (Megye III.o. bajnoki, Ceglédberceli Sportpálya)

Szeptember 23. vasárnap

10:00 Maglódi TC – Pilisi LK. (U19 bajnoki, Pilis)
16:00 Pilisi LK-Legenda Sport – Tököl VSE (Megye I.o. bajnoki, Pilis)

Április 7. szombat

9:00 Bozsik Torna Pilis (U11-U13, Pilis)

Április 8. vasárnap

12:30 Tápiószele SE – Pilisi LK (U19 bajnoki, Tápiószele)
13:30 Pilisi LK – Kóka KSK (U16 bajnoki, Pilis)
15:30 Pilisi LK-Legenda – Nagykáta SE (Megye.I.o. bajnoki, Pilis)
15:30 Bagi TC ’96 – Pilisi LK II. (Megye.II.o. bajnoki, Bagi)

Megye I.o. – 10. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Szigetszentmiklós

3-0 (1-0)

Góllövők:
Szemán Lajos, Szluka János, Kicska Tamás

Kezdő Csapat:
Bozsik Bence, Barcsai Richárd, Kicska Tamás, Csikós Ferenc, Sáran Tamás, Tímár Gergő, Szemán Lajos, Sárai Zoltán, Üres-Farkas Barnabás, Bán Zsolt, Kurucz Gergő

Cserék:
Bekker Zoltán, Egervári Gábor, Kőhidi Kristóf Mihály, Szluka János, Deák Sándor, Kovács Zoltán

Vezetőedző:
Halgas Tibor

Stábtagok:
Kicska László Tamás – technikai vezető


Megye II.o. – 9. forduló

Monori SE II. – Pilisi LK II.

2-0 (1-0)


U19-es bajnokság – 6. forduló

Pilisi LK – Albertirsa SE

2-3 (1-1)

Góllövő:
Gila Zoltán (2)


U16-os bajnokság – 6. forduló

Tápióság KSK – Pilisi LK

4-0 (1-0)


Női 3/4 pályás bajnokság – 5. forduló

Baracs SE – Pilisi LK

19-0 (9-0)

Március 18. szombat

10:00 Pilisi LK – Tápiószecső FC (U19 bajnoki, Pilis) ELMARAD

Március 19. vasárnap

13:00 Pilisi LK – Örkény SE (U16 bajnoki, Pilis)
15:00 Viadukt SE-Biatorbágy – Pilisi LK-Legenda (megye I. o. bajnoki, Biatorbágy)
15:00 Pilisi LK – Kid FC-Abony (megye III. o. bajnoki, Abony)

Megye I.o. – 15. forduló

Nagykőrösi Kinizsi FC – Pilisi LK-Legenda

1-2 (1-1)

Góllövök:
Molnár Dániel (1), Üres-Farkas Barnabás (1)

Kapus:

Kovács Balázs

Védő:

Barcsai Richárd, Csáki Norbert, Molnár István, Jenei Ottó

Középpályás:

Molnár Dániel, Bán Zsolt, Tímár Gergő/span>

Támadó:

Csikós Ferenc, Malik Gábor, Tóth Attila

Csere:

Üres-Farkas Barnabás, Gál Benedek, Sáran Tamás, Viniczai Viktor, Kőhidi Kristóf Mihály, Paulovicz Dániel, Nagy Szabolcs

Kispad:

Halgas Tibor vezetőedző

Pilis 2

Pilisi LK II. – Hernád SE

16-1 (8-0)

Góllövök:
Lasán Bálint (6), Kotyinszki György (3), Kurucz Gergő (1), Gaál Dániel (1), Csipesz János (1), Osvalda Róbert (1), Kotyinszki Gergő(1), Rigó László (1), Elekes Dániel (1)


 U19

Pilisi LK – Dunaharaszti MTK II.

1-1 (0-1)

Góllövök:
Korsós Zoltán (1)


 U16

Pilisi LK – Tápiószőlős KSE

1-9 (1-3)

Góllövök:
Pércsi Kristóf András (1)


 NŐI

Pilisi LK – Százhalombattai TC

0-8 (0-7)

November 19. szombat

10:00 Pilisi LK – Dunaharaszti MTK II. (U19-es bajnoki, Pilis)
13:00 Női kispályás bajnokság (Pilis)


November 20. vasárnap

11:00 Pilisi LK – Tápiószőlős KSE (U16-os bajnoki, Pilis)
13:00 Nagykőrösi Kinizsi FC – Pilisi LK-Legenda (megye I. o. bajnoki, Nagykőrös)
13:00 Pilisi LK II.– Hernád SE (megye III. o. bajnoki, Pilis)

Megye I.o. – 14. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Kisnémedi MSE

3-0 (1-0)

Góllövö:
Tímár Gergő (1), Bán Zsolt (1), Üres-Farkas Barnabás (1)

Kapus:

Kovács Balázs

Védő:

Molnár István, Csáki Norbert, Péchy Tamás-László, Jenei Ottó

Középpályás:

Molnár Dániel, Bán Zsolt, Tímár Gergő

Támadó:

Csikós Ferenc, Viniczai Viktor, Tóth Attila

Csere:

Nagy Szabolcs, Üres-Farkas Barnabás, Sáran Tamás, Malik Gábor, Gál Benedek, Paulovicz Dániel, Barcsai Richárd

Kispad:

Halgas Tibor vezetőedző

Pilis 2

Jászkarajenői FC – Pilisi LK II.

1-7 (0-2)

Góllövök:
Kotyinszki Gergő(1), Kocsis Balázs (3), Kotyinszki György (1), Kurucz Gergő (1), Csipesz János (1)


 U16

Újlengyel DSE – Pilisi LK

13-2 (7-1)

Góllövök:
Lőrinczy László (2)

Megye I.o. – 12. forduló

Első számú csapatunk egy lassabb iramú mérkőzésen magabiztosan hozta a kötelező 3 pontot. így továbbra is harcban vagyunk a dobogóért.

Pilisi LK-Legenda Sport – Tököl VSK

1-0 (1-0)

Góllövö:
Tímár Gergő

Kapus:

Kovács Balázs

Védő:

Barcsai Richárd, Csáki Norbert, Péchy Tamás- László, Molnár István

Középpályás:

Molnár Dániel, Bán Zsolt, Tímár Gergő

Támadó:

Csikós Ferenc, Viniczai Viktor, Tóth Attila

Csere:

Gál Benedek – Tímár Gergő helyett, Üres-Farkas Barnabás – Viniczai Viktor helyett, Malik Gábor –  Tóth Attila helyett, Sáran Tamás – Csikós Ferenc helyett, Bekker Zoltán, Jenei Ottó, Nagy Szabolcs

Kispad:

Halgas Tibor vezetőedző, Gál László Róbert technikai vezető, Dóra Tibor erőnléti edző

Pilis 2

Tartalék csapatunk rengeteg ifistával is könnyedén győzött Vasadon, a fiúk még mindig veretlenül vezetik a bajnokságot.

Vasadi RSC – Pilisi LK II.

0-4 (0-2)

Góllövök:
Kacsics Balázs (2), Lasán Bálint (2)


U16

Serdülő csapatunk kétszer is vezetett, de nem sikerült megőrizniük előnyüket.

Farmos SE – Pilisi LK

3-2 (2-2)

Góllövök:
Madarász Márk, Lőrinczy László


Női kispályás bajnokság

A fiatal csapat szépen kezd összeállni és gyűjtögetik a pontjaikat.

Zsámboki SE – Pilisi LK

2-0 (1-0)

Október 26. szerda

18:00 Városi SE Dunakeszi – Pilisi LK (U19-es bajnoki, Dunakeszi)


Október 29. szombat

09:00 Bozsik torna (U11-es, U13-as torna, PILIS)

10:00 Farmos SE – Pilisi LK (U16-os bajnoki, Farmos)
13:30 Női kispályás bajnokság (Zámbok)


Október 30. vasárnap

13:30 Pilisi LK – Tököl VSK (megye I. o. bajnoki, Pilis)
13:30 Vasadi RSC – Pilisi LK II. (megye III. o. bajnoki, Vasad)

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
9. forduló tabella M.I.
9. forduló tabella M.III.
Támogatóink:
Fehér Duna Plusz Kft.
Félix Falatozó
Jenci-féle húsboltok
Pilisi Sütő Kft.
Pilisi Városüzemeltető Kft.
Platán Festékáruház
Sport Söröző
Unyi Tüzép
Zúber és Zúber Kft.
Zs-Petrol Kft.
Szurkolói tagságunk