Pilisi Labdarúgó Klub

A Pilisi Labdarúgó Klub hivatalos honlapja

Get Adobe Flash player

Üdvözöljuk a Pilisi Labdarúgó Klub honlapján!

A Klub legfontosabb eseményei első kézből!

Megye I.o. – 27. forduló

Tököl VSK – Pilisi LK-Legenda Sport

0-0 (0-0)

Kezdő Csapat:
Bozsik Bence, Egervári Gábor, Deák Sándor, Kicska Tamás, Üres-Farkas Barnabás, Tímár Gergő
Szemán Lajos, Gaszner Roland Tamás, Páles Tamás, Kurucz Gergő

Cserék:
Bekker Zoltán, Halgas Tibor

Vezetőedző:
Halgas Tibor

Stábtagok:
Gyöngyösi Károly – technikai vezető
Kicska László Tamás – technikai vezető


U19-es bajnokság – 19. forduló

Újhartyán VSE – Pilisi LK

0-5 (0-3)

Góllövők:
Gila Zoltán, Miklós Dominik László, Dombai Dávid (3)


U16-os bajnokság – 19. forduló

Pilisi LK – Tápiószecső FC

11-2 (9-2)

Góllövők:
Magyar Kristóf Zoltán (6), Osvalda Gábor Krisztián (2), Berinszki János, Szegedi Máté Roland, Benedek Bence


NŐI 3/4 pályás bajnokság – 19. forduló

Ócsa VSE – Pilisi LK

6-0 (3-0)

Május 12. szombat

13:30 Újhartyán VSE – Pilisi LK  (U19 bajnoki, Újhartyán)
16:30 Tököl VSE – Pilisi LK-Legenda (Megye I.o. bajnoki, Tököl)

Május 13. vasárnap

10:00 Ócsa VSE – Pilisi LK NŐI (NŐI,  Ócsa)
13:00 Bozsik Torna Monor U11-U13
14:30 Pilisi LK – Tápiószecső FC (U16 bajnoki, Pilis)
16:30 Pilisi LK II. – Isaszegi SE FC (Megye II.o. bajnok, Pilis)

Megye I.o. – 26. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport –  Sülysápi SE

4-0 (2-0)

Góllövők:
Szemán Lajos, Kovács Zoltán, Tímár Gergő, (Ill Gergely)


Megye II.o. – 25. forduló

Hévízgyörki SC – Pilisi LK II.

8-3 (2-1)

Góllövők:
Csáki Norbert, Lasán Bálint, Kacsics Balázs


U19-es bajnokság – 18. forduló

Pilisi LK – Dabas-Gyón FC

7-0 (2-0)

Góllövők:
Szerencsés Erik (3) Miklós Dominik László, Kőhidi Kristóf Mihály, Magyar Kristóf Zoltán, Lőrinczy László


U16-os bajnokság – 18. forduló

Sülysápi Gyerekfoci SE – Pilisi LK

14-2 (8-1)

Góllövők:
Lőrinczy László, Burcea József Krisztián

Május 5. szombat

9:00 Bozsik Fesztivál Monor U7-U9
14:00 Pilisi LK – Dabas-Gyón FC (U19 bajnoki, Pilis)

Május 6. vasárnap

10:00 Sülysápi Gyerekfoci SE – Pilisi LK (U16 bajnoki, Sülysáp)
14:30 Pilisi LK NŐI – Baracs SE (NŐI bajnoki, Pilis) ELMARAD
16:30 Hévízgyörki SC – Pilisi LK II. (Megye II.o. bajnok,  Hévízgyörk)
16:30 Pilisi LK-Legenda – Sülysápi SE (Megye I.o. bajnoki,  Pilis)

Május 1. Torna eredmények

1 Májdurrantók
2 Ját-szint
3 Ultrák
4 Rákóczi Fc
5 San Siro
6 Aranycsapat

Legjobb játékos: Sás Marianna (Aranycsapat)
Legjobb kapus: Heigl László (Ultrák)
Gólkirály: Varga Dániel (Májdurrantók)

Galéria

Megye II.o. – 24. forduló

Pilisi LK II. –  Monori SE II.

0-3 (0-1)


U16-es bajnokság – 17. forduló

Albertirsa SE – Pilisi LK

1-5 (0-3)

Góllövők:
Osvalda Gábor Krisztián, Szerencsés Erik, Gila Zoltán, Dombai Dávid, Major Zsolt


Női – 12. forduló

Pilisi LK – Monori SE

1-2 (0-2)

Góllövő:
Molnár Lili

Kispesten járt lány csaptunk, és a Budapesti Honvéd U16 korosztállyal, játszott egy barátságos mérkőzést.
Célja, a játékon kívül a kapcsolat teremtés kiépítése volt, ami remekül sikerült.
Nyilatkozta Borgulya Tamás a lányok vezetőedzője.


Olvasd tovább

Április 28. szombat

10:00 Albertirsa SE – Pilisi LK (U19 bajnoki, Albertirsa)
16:30 Pilisi LK II. – Monori SE II. (Megye.II.o. bajnoki, Pilis)

Április 29. vasárnap

9:00 Bozsik Torna Monoron
10:00 Pilisi LK NŐI – Monor SE (NŐI,  Pilis)

Megye I.o. – 24. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – FÉMALK-Dunavarsány
0-0 (0-0)

Kezdő Csapat:
Bozsik Bence, Egervári Gábor, Barcsai Richárd, Gaszner Roland Tamás, Üres-Farkas Barnabás, Csikós Ferenc, Tímár Gergő, Szemán Lajos, Bán Zsolt, Páles Tamás, Kurucz Gergő

Cserék:
Deák Sándor, Kovács Zoltán,  Menich Zakariás, Csák Zoltán, Pali Krisztián, Bekker Zoltán

Vezetőedző:
Halgas Tibor

Stábtagok:
Kicska László Tamás – technikai vezető


Megye II.o. – 23. forduló

Aranyszarvas SE – Pilisi LK II. 

5-1 (3-1)

Góllövők:
Miklós Dominik László, Dombai Dávid (3), Gila Zoltán (2), Szerencsés Erik, Kőhidi Kristóf Mihály

 


U16-es bajnokság – 17. forduló

Pilisi LK – Nagykőrösi Kinizsi FC

1-2 (1-0)

Góllövő:
Lőrinczy László

Április 22. vasárnap

9:00 Bozsik Fesztivál Monor
14:00 Pilisi LK – Nagykőrösi Kinizsi FC (U16, Pilis)
16:00 Pilisi LK-Legenda – FÉMALK-Dunavarsány (Megye.I.o. bajnoki, Pilis)
16:00 Aranyszarvas SE – Pilisi LK II. (Megye.II.o. bajnoki, Tápiószentmárton)

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
30. forduló tabella M.I.
29. forduló tabella M.II.

Támogatóink:

Fehér Duna Plusz Kft.

Félix Falatozó

Jenci-féle húsboltok

Pilisi Sütő Kft.

Platán Festékáruház

Sport Söröző

Unyi Tüzép

Zúber és Zúber Kft.

Zs-Petrol Kft.

Szurkolói tagságunk