A Pilisi Labdarúgó Klub hivatalos honlapja
Get Adobe Flash player

Üdvözöljuk a Pilisi Labdarúgó Klub honlapján!

A Klub legfontosabb eseményei első kézből!

Monthly Archives: április 2019

Május 4. szombat

10:00 Péteri KSK – Pilisi LK (U19 bajnoki, Péteri)
10:00 Dabas-Gyón FC – Pilisi LK (U16 bajnoki, Dabas)

Május 5. vasárnap

16:30 Pilisi LK-Legenda Sport – VS Dunakeszi (Megye I.o. bajnoki, Pilis)

Megye I.o. – 25. forduló

Dabas-Gyón FC – Pilisi LK-Legenda Sport
2-2 (0-1)

Góllövők:
Zsolnai Norbert (2)


Megye III.o. – 25. forduló

Pilisi LK II. – Mogyoród FC

3-3 (2-1)

Góllövők:
Lasán Bálint (2), Kotyinszki György


U19 – 17. forduló

Pilisi LK – Abonyi KID FC

5-2 (4-1)

Góllövő:
Szabó Dávid (3), Dombai Dávid, Miklós Dominik László


U16 – 21. forduló

Pilisi LK – Abonyi KID FC

2-2 (0-1)

Góllövő:
Szegedi Máté Roland, Czékus Bence

Április 27. szombat

10:00 Pilisi LK – Abonyi KID FC (U16 bajnoki, Pilis)
16:30 Dabas-Gyón FC – Pilisi LK-Legenda Sport (Megye I.o. bajnoki, Dabas)
16:30 Pilisi LK II. – Mogyoród FC (Megye III.o. bajnoki, Pilis)

Április 28. vasárnap

9:00 Bozsik csoport tornák ALBERTIRSA U11-U13
10:00 Pilisi LK – Abonyi KID FC (U19 bajnoki, Pilis)

Megye I.o. – 24. forduló

Pilisi LK-Legenda Sport – Gödöllői SK
0-0 (0-0)


Megye III.o. – 24. forduló

Albertirsa SE – Pilisi LK II.

1-4 (0-1)

Góllövők:
Dombai Dávid (2), Lasán Bálint, Kotyinszki György

Április 21. vasárnap

16:00 Pilisi LK-Legenda Sport – Gödöllői SK (Megye I.o. bajnoki, Pilis)
16:00 Albertirsa SE – Pilisi LK II. (Megye III.o. bajnoki, Albertirsa)

Megye I.o. – 23. forduló

Viadukt SE-Biatorbágy – Pilisi LK-Legenda Sport
4-2 (3-0)

Góllövők:
Zsolnai Norbert, Gyökér Tamás Balázs


Megye III.o. – 23. forduló

Pilisi LK II. – Galgahévíz SK

2-2 (1-1)

Góllövők:
Jenei Balázs, Kacsics Balázs


U19 – 16. forduló

Törteli KSK – Pilisi LK

1-1 (1-0)

Góllövő:
Miklós Dominik László


U16 – 19. forduló

Pilisi LK – Nagykáta SE

1-1 (1-1)

Góllövő:
Jenei Balázs

Április 13. szombat

10:00 Törteli KSK – Pilisi LK (U19 bajnoki, Törtel)
16:00 Viadukt SE-Biatorbágy – Pilisi LK-Legenda Sport (Megye I.o. bajnoki, Biatorbágy)
16:00 Pilisi LK II. – Galgahévíz SK (Megye III.o. bajnoki, Pilis)

Április 14. vasárnap

10:00 Pilisi LK – Nagykáta SE (U16 bajnoki, Pilis)

Április 6-án sportpályánkon került megrendezésre a monori alközpont Bozsik tornája.

A nagypályán az U13-as korosztályban 5 csapat (Monor, Albertirsa, Tápiószentmárton, Máltai SE, Pilis), az edzőpályán az U11-es korosztályban 7 csapat (Monor, Albertirsa, Tápiószentmárton, Péteri, Régió SE, Pilis A, Pilis B vett részt.

A kilátogató nézők, szülők izgalmas meccseket láthattak, a gyerekek is jól érezték magukat és kellemesen elfáradtak a délelőtt folyamán.

Galéria a cikk folytatásában.

Olvasd tovább

EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
EGYÜTTMŰKÖDÉSI SZERZŐDÉS
19. forduló tabella M.I.
19. forduló tabella M.III.
Támogatóink:
Backaldrin Hungária Kft.
Bagi Kft.
BlackStone Kft.
Cédrus 93 Kft.
Pilisi Városüzemeltető Kft.
CleanCenter Kft.
Colt Hungária Kft.
EDF Démász Zrt.
ÉTISZ 2000 Bt.
EPRES Trans Kft.
Erdőszöv Zrt.
Földfém Gépgyártó és Javító Kft.
Good Change Kft.
Gordius Nova Kft.
ING-Reorg kft.
Kapiga Kft.
Koczóker Kft.
La Fiesta Kft.
Legenda Hungary Kereskedelmi Kft.
LRG Kft.
Market Építő Zrt.
Maut3nmonk Bt.
MOL Zrt.
Molnár Biztonsági Szolgálat Kft.
Nádasdi Baromfifeldolgozó Kft.
NKM Zrt.
OIA Global Kft.
Operator Service Kft.
Pátria Takarékszövetkezet
Pilisi Dolina Szövetkezet
Pilis Város Önkormányzata
Pilisi Városüzemeltető Kft.
Platán Színker Kft.
Schöck Hungária Kft.
SID Kereskedelmi Kft.
Sourcing Hungary Kft.
TS Gastro Kft.
Vasanfer Kft.
Raiffeisen Bank Zrt.
Fehér Duna Plusz Kft.
Félix falatozó
Jenci féle húsboltok
Pilisi Sütő Kft.
Sport Söröző
Unyi tüzép
Zúber és Zúber Kft.
Zs-Petrol Kft.
Szurkolói tagságunk